»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Harjun Kiekko järjestää kaudella 2018-2019 HIPPO kiekko- sekä luistelukoulun, joka starttaa sunnuntaina 30.9. Nummelassa klo 10.30 ja seuraavana viikonloppuna on Lohjan ensimmäinen HIPPO koulu. Kiekkokoulun harjoitusajat: Hippo Lohjalla lauantaisin klo

Lue lisää »

HIPPO kiekkokoulu

Harjun Kiekko järjestää kaudella 2018-2019 HIPPO kiekko- sekä luistelukoulun, joka starttaa sunnuntaina 30.9. Nummelassa klo 10.30 ja seuraavana viikonloppuna on Lohjan ensimmäinen HIPPO koulu. Kiekkokoulun harjoitusajat: Hippo Lohjalla lauantaisin klo

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
D1/05AA alkusarja, lohko 2
14
Mar
klo 17:30
Raasepori
Ice Team - HaKi WHITE
3-11
F1/09F1 Leijonaliiga
17
Mar
klo 10:00
Nummela 1
HaKi White - HIFK
E1/07Sarjaottelut
17
Mar
klo 12:00
Lohjan jäähalli
HaKi White - EKS White
A-nuoretSuomi-sarjan karsinta
17
Mar
klo 13:55
Lohjan jäähalli
HaKi - KaKiPo
E2/08E2
17
Mar
klo 15:00
Nummela 2
HaKi Blue1 - Viikingit Rudus
B-nuoretB-nuorten Mestis karsinta, lohko 3
17
Mar
klo 16:40
Lohja
HaKi - GrIFK
5-8
C2C2 AA alkusarja, lohko 1
17
Mar
klo 17:30
Nummela
HaKi Blue - Kiekko-Tiikerit
10-0
D2/06D2AA+ sarjapelit
17
Mar
klo 18:45
Riihimäki JJ
Nikkarit Yellow - HaKi Blue 2
EdustusHarjoituspelit
17
Mar
klo 18:50
Kerava
KJT Haukat - HaKi
C2C2 A alkusarja, lohko 1
17
Mar
klo 19:00
Tikkurila
K-Vantaa Itä - HaKi White
8-4
C2C2 A alkusarja, lohko 1
18
Mar
klo 10:30
Nummela
HaKi White - KJT Haukat W
1-1
D2/06D2A sarjapelit
18
Mar
klo 10:40
Hyvinkää hh
Jää-Ahmat/W - HaKi White2
D1/05AAA alkusarja, lohko 1
18
Mar
klo 12:00
Nummela
HaKi BLUE - BJR 2
4-0
E1/07Sarjaottelut
18
Mar
klo 12:00
Kaarela 1
K-Kissat Bears - HaKi Black
D2/06D2AAA sarjapelit
18
Mar
klo 13:00
Lohja
HaKi Blue 1 - HJK white
D1/05AA alkusarja, lohko 2
18
Mar
klo 13:30
Nummela
HaKi WHITE - IHK Black
10-1
F2/10Leijona-liiga
18
Mar
klo 14:00
Nummela 2
HaKi F2 - Jokerit
D2/06D2AA- sarjapelit
18
Mar
klo 14:30
Lohja
HaKi White - Jää-Tiikerit White
5-8
LadytNaisten harrastesarja CLASSIC
18
Mar
klo 15:00
Nummela 1 /Esbecon
HaKi Ladyt - KJT NaisAis
E2/08E2
18
Mar
klo 15:30
Nummela 2
HaKi Blue2 - Vipers
E1/07Sarjaottelut
18
Mar
klo 16:00
Lohjan jäähalli
HaKi Blue - REDS red
F1/09F1 Leijonaliiga
18
Mar
klo 17:00
Nummela 2
HaKi Blue - Salamat
B-nuoretB-nuorten Mestis karsinta, lohko 3
18
Mar
klo 17:50
Lohja
HaKi - TuTo
D1/05A alkusarja, lohko 1
18
Mar
klo 19:00
Laaksolahti
EKS White - HaKi BLACK
3-4
E1/07Sarjaottelut
21
Mar
klo 17:45
Nummelan jäähalli
HaKi White - Jokerit/Y
E2/08E2
21
Mar
klo 18:15
Nummela 2
HaKi Blue1 - HaKi Blue2
D1/05AAA alkusarja, lohko 1
22
Mar
klo 18:45
Paloheinä
HJK White - HaKi BLUE
C2C2 AA alkusarja, lohko 1
22
Mar
klo 19:00
Kisakallio
HaKi Blue - HJK White
D1/05A alkusarja, lohko 1
22
Mar
klo 19:15
Nummela
HaKi BLACK - BJR White 3
EdustusII-Divisioona
23
Mar
klo 19:20
Lohja
HaKi - OKK
D2/06D2AA+ sarjapelit
24
Mar
klo 10:00
Nummela
HaKi Blue 2 - Jokerit/Wh
C2C2 A alkusarja, lohko 1
24
Mar
klo 10:30
Loviisa
LJK - HaKi White
B-nuoretB-nuorten Mestis karsinta, lohko 3
24
Mar
klo 12:45
Tampere, Haka 2
Ilves - HaKi
D1/05AAA alkusarja, lohko 1
24
Mar
klo 13:10
Hyvinkää hh
Jää-Ahmat - HaKi BLUE
E2/08Harjoitusottelut
24
Mar
klo 14:00
Savitaipaleen jäähalli, Jonni Myyrän tie 3
Saipa AAA - HaKi
F1/09F1 Leijonaliiga
24
Mar
klo 14:30
Laaksolahti
EKS Red Tytöt - HaKi Blue
D2/06D2A sarjapelit
24
Mar
klo 17:30
Tikkurila 2
K-Vantaa Itä Punainen - HaKi Black
A-nuoretSuomi-sarjan karsinta
24
Mar
klo 17:50
Nummela
HaKi - HPK Akatemia
D1/05A alkusarja, lohko 1
24
Mar
klo 18:15
Salmisaari 2
Viikingit - HaKi BLACK
F1/09F1 Leijonaliiga
25
Mar
klo 9:15
Matinkylä 2
Blues JR - HaKi White
F2/10Leijona-liiga
25
Mar
klo 11:45
Konala 2
GrIFK - HaKi F2
D2/06D2AA- sarjapelit
25
Mar
klo 12:30
Tikkurila 2
K-Vantaa Itä Valkoinen - HaKi White
C2C2 AA alkusarja, lohko 1
25
Mar
klo 12:35
Paloheinä 2
HIFK White - HaKi Blue
E2/08E2
25
Mar
klo 13:00
Lohja
HaKi White2 - KJT Red
A-nuoretSuomi-sarjan karsinta
25
Mar
klo 13:15
Pirkkala
Pingviinit - HaKi
D2/06D2AA+ sarjapelit
25
Mar
klo 13:30
Kellokoski
Haukat Oranssi - HaKi Blue 2
F1/09F1 Leijonaliiga
25
Mar
klo 13:30
Salmisaari 1
K-Tiikerit - HaKi Blue
E1/07Sarjaottelut
25
Mar
klo 14:30
Lohjan jäähalli
HaKi Black - IHK White
E1/07Sarjaottelut
25
Mar
klo 15:45
Matinkylä 2
BJR White 1 - HaKi White
D1/05AA alkusarja, lohko 2
25
Mar
klo 16:00
Lohja
HaKi WHITE - Pelicans Valkoinen 2
E1/07Sarjaottelut
25
Mar
klo 16:00
Myllypuro 2
Jokerit/W - HaKi Blue
LadytNaisten harrastesarja CLASSIC
25
Mar
klo 17:55
Hyvinkää
Flames - HaKi Ladyt
D2/06D2A sarjapelit
25
Mar
klo 19:30
Malmi 2
IHK Blue - HaKi White2
E2/08E2
28
Mar
klo 18:15
Nummela 2
HaKi White1 - HaKi White2
Taitojäät G-F1
Nummela 1 klo 16:30

Aleksi Heinonen vetää taitojäät G-F1 ikäluokille 16.30-17.45.

21
Mar
Taitojäät D2-C2
Nummela OP-halli klo 16:45

Martin Andler vetää taitojäät D2-C2 ikäluokille 16.45-17.30.

27
Mar
Taitojäät E1-E2
Nummela OP-halli klo 17:30

Martin Andler vetää taitojäät E1-E2 ikäluokille 17.30-18.15.

27
Mar
Maalivahtijäät
Kisakallio klo 17:30

Maalivahtijää.06 ja vanhemmat: Oheiset alkaa kello 17.30 ja jää 18.30-19.30.07 j...

27
Mar
Taitojäät G-F1
Nummela Esbecon klo 16:30

Aleksi Heinonen vetää taitojäät G-F1 ikäluokille 16.30-17.45.

28
Mar
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Harjun Kiekko Ry
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Kategoriat