»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Harjun Kiekko järjestää kaudella 2018-2019 HIPPO kiekko- sekä luistelukoulun, joka starttaa sunnuntaina 30.9. Nummelassa klo 10.30 ja seuraavana viikonloppuna on Lohjan ensimmäinen HIPPO koulu. Kiekkokoulun harjoitusajat: Hippo Lohjalla lauantaisin klo

Lue lisää »

HIPPO kiekkokoulu

Harjun Kiekko järjestää kaudella 2018-2019 HIPPO kiekko- sekä luistelukoulun, joka starttaa sunnuntaina 30.9. Nummelassa klo 10.30 ja seuraavana viikonloppuna on Lohjan ensimmäinen HIPPO koulu. Kiekkokoulun harjoitusajat: Hippo Lohjalla lauantaisin klo

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
EdustusII-Divisioona
19
Lok
klo 19:20
Lohja
HaKi - HC Vantaa
E2/08E2
20
Lok
klo 10:30
Malmi 1
HJK white - HaKi White2
B-akatemiaB Aluesarja
20
Lok
klo 11:30
Nummela
HaKi BAK - Nikkarit Hyri Team
E1/07Sarjaottelut
20
Lok
klo 13:30
Lohjan jäähalli
HaKi White - HIFK White
E2/08E2
20
Lok
klo 15:00
Lohjan jäähalli
HaKi Blue1 - Blues JR BJR Blue 2 LV
B-nuoretB-nuorten Mestis karsinta, lohko 3
20
Lok
klo 16:20
Kauniainen
GrIFK - HaKi
A-nuoretSuomi-sarjan karsinta
20
Lok
klo 16:50
Lohjan jäähalli
HaKi - K-Espoo
C2C2 AA alkusarja, lohko 1
20
Lok
klo 19:00
Nummela 1
HaKi Blue - Jää-Ahmat Hyri Black
7-1
F1/09F1 harjoitusottelut
21
Lok
klo 10:30
Nummela 1
HaKi - Kurra
E1/07Sarjaottelut
21
Lok
klo 11:00
Malmi 1
HJK/B - HaKi Black
B-akatemiaB2 Mestiskarsinta
21
Lok
klo 12:00
Nummela 1
HaKi B2 - Panter
D2/06D2AAA sarjapelit
21
Lok
klo 13:00
Lohja
HaKi Blue 1 - BJR Blue 1
5-1
A-nuoretSuomi-sarjan karsinta
21
Lok
klo 14:15
Kangasala
Kisa-Eagles - HaKi
E2/08E2
21
Lok
klo 14:20
Myyrmäki
EVU Valkoinen - HaKi White1
E1/07Sarjaottelut
21
Lok
klo 14:30
Lohjan jäähalli
HaKi Blue - Nikkarit Black
B-akatemiaB2 Mestiskarsinta
21
Lok
klo 15:30
Nummela 2
HaKi B2 - Panter
E2/08E2
21
Lok
klo 16:00
Lohjan jäähalli
HaKi Blue2 - EVU Sininen
LadytNaisten harrastesarja CLASSIC
21
Lok
klo 18:30
Lohja
HaKi Ladyt - Storm
D2/06D2AA+ sarjapelit
27
Lok
klo 10:00
Nummela
HaKi Blue 2 - Jää-Ahmat/Black
D2/06D2AA- sarjapelit
27
Lok
klo 11:30
Nummela
HaKi White - KJT BLA
C2C2 A alkusarja, lohko 1
27
Lok
klo 12:00
Lohjan jäähalli
HaKi Blue - Salamat/S
E2/08E2
27
Lok
klo 12:30
Konala 1
Blues JR BJR Blue 2 LV - HaKi Blue2
D1/05AA alkusarja, lohko 2
27
Lok
klo 13:30
Järvenpää 2
Haukat valkoinen - HaKi WHITE
E2/08E2
27
Lok
klo 13:45
Myllypuro 1
Jokerit Blue - HaKi Blue1
E2/08E2
27
Lok
klo 14:30
Lohjan jäähalli
HaKi White1 - Jää-Ahmat Black
EdustusII-Divisioona
27
Lok
klo 16:00
Kellokoski
KelA - HaKi
D2/06D2A sarjapelit
27
Lok
klo 16:00
Lohja
HaKi White2 - Wolf Keltainen
D2/06D2AAA sarjapelit
27
Lok
klo 16:45
Kerava 2
KJT Blue - HaKi Blue 1
B-nuoretB-nuorten Mestis karsinta, lohko 3
27
Lok
klo 16:50
Kangasala
Kisa-Eagles - HaKi
A-nuoretSuomi-sarjan karsinta
27
Lok
klo 17:50
Nummela
HaKi - KaKiPo
F1/09F1 Leijonaliiga
28
Lok
klo 9:15
Matinkylä 2
Blues JR - HaKi White
C2C2 A alkusarja, lohko 1
28
Lok
klo 12:00
Nummela
HaKi White - EVU
F1/09F1 Leijonaliiga
28
Lok
klo 13:00
Lohja
HaKi Blue - EPS
E1/07Sarjaottelut
28
Lok
klo 13:30
Tikkurila 2
K-Vantaa Itä blue - HaKi Blue
E1/07Sarjaottelut
28
Lok
klo 13:30
Myyrmäki 2
EVU/Si - HaKi White
E2/08E2
28
Lok
klo 13:30
Nummala
HaKi White2 - EVU Valkoinen
D2/06D2A sarjapelit
28
Lok
klo 15:00
Nummela
HaKi White2 - Hunters/Ke
A-nuoretSuomi-sarjan karsinta
28
Lok
klo 15:00
Naantali
VG-62 - HaKi
E1/07Sarjaottelut
28
Lok
klo 15:30
Nummela 2
HaKi Black - EKS Yellow
D1/05AAA alkusarja, lohko 1
28
Lok
klo 16:00
Lohja
HaKi BLUE - EPS Red
B-nuoretB-nuorten Mestis karsinta, lohko 3
28
Lok
klo 17:50
Lohja
HaKi - Ilves
D2/06D2AA+ sarjapelit
28
Lok
klo 18:25
Espoonlahti hh
EPS/Wh - HaKi Blue 2
EdustusII-Divisioona
28
Lok
klo 19:00
Hyvinkää
H.K.H. - HaKi
D1/05AA alkusarja, lohko 2
29
Lok
klo 20:00
Paloheinä 1
HJK Black - HaKi WHITE
Taitojäät E2-E1
Nummela 2 klo 16:45

Taitojäät E2-E1 ikäluokille 16.45-17.30. Valmentajana Martin Andler.

23
Lok
Taitojäät D2-C2
Nummela OP-halli klo 17:30

Martin Andler vetää taitojäät D2-C2 ikäluokille 17.30-18.15.

23
Lok
Maalivahtijäät
Kisakallio klo 17:30

Maalivahtijää.06 ja vanhemmat: Oheiset alkaa kello 17.30 ja jää 18.30-19.30.07 j...

23
Lok
Valmentajakoulutus
Kisakallio klo 18:45

Teemat:   1.           ...

23
Lok
Taitojäät G-F1
Nummela 1 klo 16:30

Aleksi Heinonen vetää taitojäät G-F1 ikäluokille 16.30-17.45.

24
Lok
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Harjun Kiekko Ry
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat